The Definitive Guide to Кулінарія
The Definitive Guide to Кулінарія
Blog Article
Не будемо довго відтягувати, приступаємо до приготування нашого імбирного печива.
Часопис Про
Запікання використовують для сирих продуктів, а також тих, що пройшли попередню теплову обробку.
Основні страви : Лазанья Паста Рагу Котлети Піца Плов Рис, різото Мясо Овочі Млинці, оладки, сирники Омлет Гарніри Крупи Супи і бульйони : Борщ Грибні супи З овочів і бобових З птиці Супи з м'яса Супи з риби Супи-пюре Сирні супи Випічка : Хліб Пироги Пиріжки Кекси, мафіни Печиво Запіканки Паски Інше : Рецепти для пікніка Бутерброди Сендвічі, гамбургери Рецепти для мультиварки Салати : Італійські салати Літні салати Святкові салати Закуски : Паштет Домашні заготовки Соуси і заправки Пельмені та вареники : Вареники Пельмені Напої : Лимонади Кава Десерти : Морозиво Торти
Більшість страв є поєднанням різних харчових продуктів тваринного й рослинного походження, хімічно розщеплених на неорганічні (вода, мінеральні речовини) та органічні (білки, жири, вуглеводи, вітаміни, ферменти) речовини.
Основна мета первинної обробки сировини і приготування з неї харчових продуктів — зберегти поживні речовини, забезпечити правильну сумісність окремих інгредієнтів і досягти гарного смаку в результаті використання різних методів і прийомів.
У кулінарії зберігається пам’ять не тільки про високу кухню, застільний етикет і сакральне меню на свят-вечір, Курбан-байрам, або Рош га-Шана. У ній залишаються культурні травми, інколи переосмислені як поштовх до розвитку, а деколи вкарбовані як перешкода. В Україні досі тяжіють радянські Кулінарія кулінарні травми, травма Голодомору, «голодні» для багатьох дев’яності.
Вам залишається тільки робити послідовні кроки і насолоджуватися результатами! А для більшої наочності та мотивації початківців, рецепти страв публікуються з фото.
Закономірно, що кулінарія все більше цікавить у меморативному контексті. Разом із рецептами, традиціями і практиками люди передають знання, досвід, цінності й табу групи, транслюють ідентичність і пам’ять — колективну й особисту. Уявлення про спільноту недостатнє без її кухні: «італійської», «французької», «китайської»; «бойківської», «слобожанської», «полтавської». Тож гастрономія — це зона імагології: розвою стереотипів, уявлюваних образів, повсякденної культури, взаємин у трикутнику Я-Чуже-Інше.
Тоді більше не доведеться обманювати маму, що їсте виключно домашнє, або переконувати чоловіка, що готували самі, поки викладаєте в його тарілку ресторанний стейк…
), які надходять на підприємство і призначені для обробки, виробництва напівфабрикатів і приготування кулінарної продукції).
Баклажани, мариновані на зиму – найкращі рецепти в банках
Два способи, як зробити жорстке м’ясо при готуванні м’яким
Київська бієнале підтримує креативний сектор, який постраждав від війни